Referencje
 

 

 

Zespół

GALERIA !!!

  

ZESPÓŁ PODLASKIEGO CENTRUM
Podlaskie Centrum FRDL
tel.
85 732 17 88, fax 85 732 94 84
 
Dyrektor Podlaskiego Centrum FRDL  
         Małgorzata Anna Szewczyk

 

ZESPOŁY PROJEKTOWE  

Marta Siemieniuk
Koordynator projektu
„Od pomysłu do sukcesu”
 tel. 85 732 17 88
 e-mail: msiemieniuk@frdl.bialystok.pl


Urszula Szczesiul


Specjalista ds. Sprzedaży Usług Szkoleniowych
tel. 85 732 17 88, 85 749 91 55
e-mail: uszczesiul@frdl.bialystok.pl

Agnieszka Lipińska

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Szkoleniowych
tel. 85 732 17 88, 85 749 91 55
e-mail: alipinska@frdl.bialystok.pl

 

          


   

Barbara Łapińska
Specjalista ds. obsługi finansowej projektu "Od pomysłu do sukcesu"

tel. 85 732 17 88, 85 749 91 54
e-mail: blapinska@frdl.bialystok.pl

 

Krzysztof Motyka
Koordynator projektu Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej
tel. 85 732 17 88, 85 749 91 56
e-mail: kmotyka@frdl.bialystok.pl

Barbara Szajkowska
Konsultant w Regionalnym Ośrodku Debaty Międzynarodowej
tel. 85 732 17 88, 85 749 91 56
e-mail: bszajkowska@frdl.bialystok.pl

Halina Błaszczyk
Specjalista ds. obsługi finansowej

tel. 85 732 17 88, 85 749 91 56
e-mail: hblaszczyk@frdl.bialystok.pl

Paweł Drożdżal
Konsultant ds. europejskich Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Białymstoku
tel. 85 732 17 88, 85 749 91 56
e-mail: pdrozdzal@rodm-bialystok.pl

 

 

Marlena Dojlidko
Asystent koordynatora projektu "Od pomysłu do sukcesu"
tel. 85 732 17 88, 85 749 91 56
e-mail: mdojlidko@frdl.bialystok.pl

Małgorzata Ignatowicz
Konsultant ds. międzynarodowych Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Białymstoku
tel. 85 732 17 88, 85 749 91 59
e-mail: mignatowicz@rodm-bialystok.pl

 

DZIAŁ SZKOLEŃ  
        

Magdalena Kożuchowska-Perkowska
Koordynator szkoleń

tel.
85 732 17 88, 85 749 91 50
e-mail: mkozuchowska@frdl.bialystok.pl

Agnieszka Lipińska

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Szkoleniowych
tel. 85 732 17 88, 85 749 91 55
e-mail: alipinska@frdl.bialystok.pl

Urszula Szczesiul
Specjalista ds. Sprzedaży Usług Szkoleniowych
tel. 85 732 17 88, 85 749 91 55
e-mail: uszczesiul@frdl.bialystok.pl

 

 

 

 

 

 

 Biuro
 FRDL - Podlaskie Centrum
ul. Choroszczańska 31
15-732 Białystok
tel. 85 732-17-88
     85 732-09-09
fax 85 732-94-84


NAPISZ DO NAS
 

    do góry
  główna
Copyright FRDL 2001 [webmaster]