Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Podlaskie Centrum

Zespół FRDL-PC

ZESPÓŁ PODLASKIEGO CENTRUM

Podlaskie Centrum FRDL

tel. 85 732 17 88, fax 85 732 94 84

frdl-pc@frdl.bialystok.pl

 

Małgorzata Anna Szewczyk
Dyrektor
Podlaskiego Centrum Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej

ZESPOŁY PROJEKTOWE

Halina Błaszczyk
Obsługa księgowa Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Białymstoku
tel. 85 732 17 88, 85 749 91 58
e-mail: hblaszczyk@frdl.bialystok.pl

Marlena Dojlidko
Asystent koordynatora projektu „Od pomysłu do sukcesu”
tel. 85 732 17 88, 85 749 91 51
e-mail: mdojlidko@frdl.bialystok.pl

Paweł Drożdżal
Konsultant ds. europejskich Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Białymstoku
tel. 85 732 17 88, 85 749 91 57
e-mail: pdrozdzal@frdl.bialystok.pl

Małgorzata Ignatowicz
Konsultant ds. międzynarodowych Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Białymstoku
tel. 85 732 17 88, 85 749 91 59
e-mail: mignatowicz@frdl.bialystok.pl; mignatowicz@rodm-bialystok.pl

Barbara Łapińska
Specjalista ds. obsługi finansowej projektu „Od pomysłu do sukcesu”
tel. 85 732 17 88, 85 749 91 59
e-mail: blapinska@frdl.bialystok.pl

Krzysztof Motyka
Koordynator Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Białymstoku
tel. 85 732 17 88, 85 749 91 56
e-mail: kmotyka@frdl.bialystok.pl; kmotyka@rodm-bialystok.pl

Marta Siemieniuk
Koordynator projektu „Od pomysłu do sukcesu”
Konsultant ds. europejskich Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Białymstoku
tel. 85 732 17 88, 85 749 91 57
e-mail: msiemieniuk@frdl.bialystok.pl; msiemieniuk@rodm-bialystok.pl

Barbara Szajkowska
Konsultant ds. międzynarodowych Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Białymstoku
tel. 85 732 17 88, 85 749 91 56
e-mail: bszajkowska@frdl.bialystok.pl; bszajkowska@rodm-bialystok.pl

 

DZIAŁ SZKOLEŃ

Magdalena Kożuchowska-Perkowska
Koordynator szkoleń
tel. 85 732 17 88, 85 749 91 50
e-mail: mkozuchowska@frdl.bialystok.pl

Agnieszka Lipińska
tel. 85 732 17 88, 85 749 91 55
e-mail: alipinska@frdl.bialystok.pl

Urszula Szczesiul
tel. 85 732 17 88, 85 749 91 55
e-mail: uszczesiul@frdl.bialystok.pl

Copyright © 2014 Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Podlaskie Centrum

www.scriptsell.net