Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Podlaskie Centrum
VII Kongres Regionów

VII Kongres Regionów

Szanowni Państwo,

VII Kongres Regionów pod hasłem: „Nowoczesne Regiony przyjazne mieszkańcom” chce przede wszystkim zająć się problemami, na które zwracają uwagę sami samorządowcy, ale ma także ambicję wpisać się w aktualne trendy w skali makro.

Tegoroczny Kongres odbędzie się 26-27 września we Wrocławiu i zostanie zainaugurowany sesją plenarną pod tytułem „Globalizacja Miast. Czy mega metropolie zastąpią państwa wraz z ich strukturą samorządową?” (26.09, godz. 10:30). O tym, co w układzie sił na świecie zmieniła globalizacja i międzynarodowe migracje, jak na tym mogą skorzystać lokalne metropolie, opowie gość specjalny – Saskia Sassen – światowej sławy amerykańska profesor socjologii z Uniwersytetu Columbia.

Już dziś swój udział w Kongresie potwierdzili Prezydenci Miast m.in. Gliwic, Krakowa, Lublina, Nowej Soli, Rybnika, Rzeszowa, Słupska, Sosnowca, Torunia, Warszawy oraz m.in. Marszałkowie Województwa Opolskiego i  Zachodniopomorskiego

Ponadto serdecznie zapraszamy do zgłaszania udziału w konkursie “Metamorfoza mojego Regionu. Przed i po”, w którym do wygrania jest 500 tys. złotych brutto na kampanię promocyjną w mediach Grupy Onet – RAS Polska. Zgłoszenia do 11.09.2016.

Warunki uczestnictwa dostępne na stronie: www.kongresregionow.pl/nagrody

Warto wspomnieć, iż VII Kongres Regionów został wzbogacony o dwa nowe wydarzenia: Kongres Miast Sportowych (26.09) oraz Forum Trzech Sektorów (27.09).

Specjalnie dla Państwa przedłużyliśmy obowiązywanie 10% kodu rabatowego do 20 września 2016 r. Zachęcamy do zakupu biletów już dziś!

Pobierz kod rabatowy

Informacje na temat Programu, potwierdzonych Panelistów oraz możliwości zakupu biletów znajdą Państwo na stronie: www.kongresregionow.pl

Copyright © 2014 Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Podlaskie Centrum

www.scriptsell.net