Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Podlaskie Centrum
Oferta pracy- pośrednik

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej -Podlaskie Centrum

 poszukuje kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. pośrednictwa pracy

w ramach projektu „Aktywność lokalna kluczem do sukcesu”

Zakres obowiązków:

– przeprowadzenie indywidualnych spotkań z uczestnikami projektu;
– poszukiwanie ofert pracy i tworzenie bazy pracodawców;
– pozyskanie pracodawców do przeprowadzenia  staży zawodowych ;
– organizacja   (w tym prowadzenie dokumentacji, obsługa logistyczna, zamknięcie i rozliczenie )staży   zawodowych przez dla uczestników projektu;

– pomoc uczestnikom projektu w wyszukaniu ofert pracy i znalezieniu zatrudnienia, inicjowanie kontaktów uczestników projektu z pracodawcami (kierowanie na rozmowy rekrutacyjne);
– realizacja wskaźnika efektywności społeczno – zawodowej.
Wymagania:
– wykształcenie wyższe
– min. roczne doświadczenie pracy w pośrednictwie pracy i/lub organizacji  staży zawodowych
– znajomość zjawisk zachodzących na rynku pracy oraz warunkach i możliwościach zatrudnienia na lokalnym rynku pracy
– prawo jazdy kat. B
– zaangażowanie i kreatywność
– dbanie o pozytywny wizerunek firmy
– dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

– zatrudnienie na umowę o pracę
– możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kompetencji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: frdl-pc@frdl.bialystok.pl (w tytule „Specjalista ds. pośrednictwa pracy”) do 17.11.2017 r. do godziny 15.30.

oferta –pobierz