Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Podlaskie Centrum
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • This wydarzenie has passed.

WYDAWANIE UPRAWNIEŃ DO KIEROWANIA POJAZDAMI – ZATRZYMYWANIE, COFANIE, ZWROT I ZAWIESZENIE UPRAWNIEŃ

15 września 2017 @ 10:00 - 15:00

| 345 zł netto. Przy zgłoszeniu do 1 września cena 329 zł netto. Zwolnienie z VAT w przypadku finansowania ze środków publicznych. Rabat 10 % - za zgłoszenie 2 lub więcej osób

Rejestracja wyłączona na to szkolenie

Pobierz pełną ofertę szkolenia oraz kartę zgłoszenia

Cel szkolenia: Celem szkolenia jest zapoznanie się ze zmianami wynikającymi z przepisów ustawy o kierujących pojazdami, rozporządzeń w sprawie wydawania dokumentów stwierdzających uprawnienia do kierowania pojazdami, rozporządzenia w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami oraz z jednolitą interpretacja przepisów dotyczących zagadnień związanych z uzyskiwaniem uprawnień do kierowania pojazdami.

Korzyści ze szkolenia: Korzyści to przede wszystkim możliwość przygotowania się do wejścia zmian przepisów, oraz właściwa obsługa interesantów i sposób prowadzenia kontroli w zakresie uzyskiwania uprawnień do kierowania pojazdami.

Adresaci szkolenia: Adresatami szkolenia są wydziały komunikacji starostw powiatowych i urzędów miasta.

Prowadzący:  ekspert odpowiedzialny za koordynację zespołu zajmującego się zagadnieniami szkolenia i egzaminowania kandydatów na kierowców, instruktorów, egzaminatorów, wydawania uprawnień do kierowania pojazdami, kwalifikacji wstępnej i szkoleń okresowych kierowców wykonujących przewozy drogowe osób i rzeczy oraz doskonalenia techniki jazdy. Autor i współautor wszystkich rozporządzeń w regulujących przedmiotową materię. Bierze udział w pracach Komisji Europejskiej w ramach komitetu ds. praw jazdy w tym także przy opracowywaniu dyrektywy parlamentu Europejskiego i rady w sprawie praw jazdy 2006/126/WE. Do 2003 r. był pracownikiem Urzędu Miasta st. Warszawy i prowadził bezpośredni nadzór nad działalnością przedsiębiorców prowadzących ośrodki szkolenia kierowców oraz stacji kontroli pojazdów. Prowadzi regularne szkolenia skierowane do pracowników administracji samorządowej w zakresie uzyskiwania uprawnień do kierowania pojazdami.

 

Program szkolenia:

  1. Nadzór nad osobami kierującymi pojazdami – warunki zatrzymywania, cofania i przywracania uprawnień do kierowania pojazdami. Skierowania na sprawdzenie kwalifikacji, badania lekarskie i psychologiczne.
  2. Zmiany w systemie szkolenia kierowców,
  3. Zmiana zasad przeprowadzania egzaminów państwowych na prawo jazdy
  4. Zasady wymiany praw jazdy wdanych przez kraje UE oraz kraje trzecie.
  5. Obowiązkowa wymiana praw jazdy, wymiana karty motorowerowej.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 16 czerwca 2017 r. fax: (85) 732 94 84, e-mail: frdl-pc@frdl.bialystok.pl

Ewentualną rezygnację ze szkolenia można zgłosić najpóźniej na dwa dni robocze przed szkoleniem. W przypadku niewykorzystania zgłoszonego uczestnictwa – Centrum obciąży instytucje delegujące 50% kosztami ww. szkolenia. FRDL zastrzega sobie prawo odwołania szkolenia.

 Miejsce szkolenia: Olsztyn, Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S. A. w Olsztynie, Plac Gen. Józefa Bema 3

 Cena: 345 zł netto. Przy zgłoszeniu do 1 września cena 329 zł netto.

Rabat 10 % – za zgłoszenie 2 lub więcej osób

Zwolnienie z VAT w przypadku finansowania ze środków publicznych.

Cena zawiera materiały szkoleniowe, zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, lunch  i serwis kawowy. Płatność przelewem, na podstawie faktury wystawionej w dniu szkolenia.

Szkolenia realizujemy również w formie zamkniętej na terenie Instytucji.

Szczegóły

Data:
15 września 2017
Czas:
10:00 - 15:00
Koszt:
345 zł netto. Przy zgłoszeniu do 1 września cena 329 zł netto. Zwolnienie z VAT w przypadku finansowania ze środków publicznych. Rabat 10 % - za zgłoszenie 2 lub więcej osób
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce

Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S. A. w Olsztynie
Plac Gen. Józefa Bema 3
Olsztyn, 10-516 Polska
+ Google Map

Organizator

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej – Podlaskie Centrum
Telefon:
85 732 17 88 lub 85 732 17 55
Email:
Strona internetowa:
www.frdl.bialystok.pl
www.scriptsell.net

Copyright © 2014 Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Podlaskie Centrum