Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Podlaskie Centrum
Akademia Przywództwa III EDYCJA

Akademia Przywództwa III EDYCJA

 

145813352125

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie rozwijania kompetencji liderskich „Akademia Przywództwa”, realizowanym przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej w oparciu o program opracowany przez Centre of Expertise for Local Government Reform – jednostkę Rady Europy, odpowiedzialną za wzmacnianie działalności samorządów lokalnych w krajach należących do tej organizacji.

Akademia Przywództwa” to ogólnopolski program edukacyjny skierowanym do liderów samorządowych – wójtów, burmistrzów, prezydentów, którzy pragną doskonalić kompetencje przywódcze niezbędne w kształtowaniu rozwoju lokalnych społeczności.

Dziewięciodniowy program podzielony jest na trzy trzydniowe warsztaty odbywające się od października do grudnia br., w atrakcyjnych lokalizacjach (Wrocław, Warlubie, Sandomierz). Pomiędzy warsztatami uczestnicy będą pracować nad ustalonymi zadaniami przywódczymi, a w kolejnym etapie przygotowywać z nich sprawozdania:

ETAP 1: WYZWANIA DOBREGO RZĄDZENIA
26 – 28 października 2016r. – Warlubie k. Grudziądza

ETAP 2: POTENCJAŁ INDYWIDUALNY I INSTYTUCJONALNY
16 – 18 listopada 2016r. – Sandomierz

ETAP 3: PRZYWÓDZTWO W ORGANIZACJI I SPOŁECZNOŚCI
07-09 grudnia 2016r. – Wrocław

Więcej informacji na temat lokalizacji: www.akademia.frdl.pl

Do udziału w Programie „Akademia Przywództwa” zakwalifikuje się 15 liderów według kolejności zgłoszeń.
Zgłoszenia można nadsyłać na adres akademia@frdl.org.pl do 15 września br. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie „Akademii Przywództwa” www.akademia.frdl.pl 

 

Copyright © 2014 Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Podlaskie Centrum

www.scriptsell.net