Image layer

Image layer

Image layer

III Krajowy Kongres Skarbników

Skarbnicy Województw,Miast, Gmin i Powiatów
Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w  III Krajowym Kongresie Forów Skarbników, organizowanym przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej oraz Krajową Radę Forów Skarbników JST, który odbędzie się w dniach 14–15 maja 2020 r. w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

III Krajowy Kongres Forów Skarbników jest ogólnopolskim wydarzeniem o charakterze otwartym. Idea organizacji Kongresu została zainicjowana podczas regionalnych spotkań Forów Skarbników z regionów lubelskiego, łódzkiego, mazowieckiego, podkarpackiego 
i świętokrzyskiego. Na tej bazie w 2016 i 2017 roku zorganizowaliśmy ponadregionalne Zjazdy Forów Skarbników, a w 2018 i 2019 roku odbyły się kongresy ogólnopolskie, z których każdy zgromadził prawie 400 skarbników miast, gmin i powiatów.  

Celem głównym Krajowego Kongresu Forów Skarbników jest dyskusja wokół aktualnych wyzwań stojących przed skarbnikami, wymiana doświadczeń i integracja środowiska zawodowego. Program przygotowany został w porozumieniu ze środowiskiem skarbników w jednostkach samorządu terytorialnego z całej Polski. 
Podczas Kongresu poruszone zostaną zagadnienia związane z najistotniejszymi aspektami zarządzania finansami w jednostkach samorządu terytorialnego. Oprócz wykładów, prelekcji i paneli dyskusyjnych w programie Kongresu zostanie zarezerwowany czas także na spotkania networkingowe, pozwalające rozszerzać sieć trwałych kontaktów, sprzyjających efektywnej wymianie informacji i doświadczeń zawodowych.

Dlatego już dziś prosimy o zarezerwowanie terminu w swoim kalendarzu i przybycie na III Krajowy Kongres Forów Skarbników w Warszawie. Ze swej strony zapewnimy Państwu sfinansowanie noclegu i pełnego wyżywienia w czasie Kongresu.
jesteśmy przekonani, że Kongres będzie niezwykłym, merytorycznym wydarzeniem, szeroko komentowanym w środowisku samorządowym. Wszelkie nowe informacje o programie będziemy zamieszczać na stronie Kongresu: www.kongresskarbnikow.pl.
 

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami z poprzedniego kongresu:

Galeria II Kongresu Forum Skarbników

Film z II Krajowego Kongresu Skarbników

Kanał na Youtube z Filmami z Kongresu

 
Cena uczestnictwa w Kongresie zawiera :
 
Cena zawiera udział we wszystkich sesjach i panelach Kongresu, pakiet materiałów kongresowych, pełne wyżywienie, w tym: śniadania dla osób korzystających z noclegu, lunch pierwszego i drugiego dnia, serwis kawowy w trakcie całego kongresu oraz uroczystą kolację z wieczorem integracyjnym.
 
 

Zaproszenie do udziału w III Krajowym Kongresie Forów Skarbników

Ramowa tematyka spotkania

Karta zgłoszenia